BUGLES Preciosa ORNELA 20 mm Gleb 17050-35127 20 g
Code: BUG20-4Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 20 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 20 mm |
| Durchmesser: | 20 mm |
| Farbcode: | 17050-35127 |
| Farbe: | Golden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 110 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
