BUCHWEIZEN 5 mm Lila 20020 MP00027
Code: MP00027Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUCHWEIZEN 5 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 20020 |
| Farbe: | Lila |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
