Broušené kuličky 4 mm Lila 02020-25032 50 Stk.
Code: BP_F4_4Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 02020-25032 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
