Broušené kuličky 4 mm Grün 50120-00000 100 Stk.
Code: BP_F4_109Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 50120-00000 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 100 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
