Bodenkugeln 20 mm Lila 20-2006 2 Stk
Code: BRK20002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 20 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 20 mm |
| Farbcode: | 20-2006 |
| Farbe: | Lila |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
