Bodenkugeln 16 mm Blau 30010 2 Stk
Code: BRK16006Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 16 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 16 mm |
| Farbcode: | 30010 |
| Farbe: | Blau |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 16 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
