Atlasschnur 2 mm Blau 10 m ATL017
Code: ATL017Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ATLASSCHNUR 2 mm |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Fadenstärke: | 2 mm |
| Farbe: | Blau |
| Material: | 100% Polyester |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 m |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
