2CUT Preciosa ORNELA 9/0 2,4 mm Beige 05112 20 g
Code: 2CUT9003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CUT 9/0 2,4 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.4 mm |
| Farbcode: | 05112 |
| Farbe: | Beige |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Solgel dyed satin |
| Packungsinhalt: | cca 1 360 Stk. |
| Produktgröße: | 2,4 mm |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
