2CUT Preciosa ORNELA 10/0 2,1 mm Hämatit 49102 50 g
Code: 2CUT10009Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CUT 10/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 49102 |
| Farbe: | Hematit |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 10/0 |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
