Tropfen Preciosa 8/0 Weiß 03050 10 g
Kód: D_11Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DROPS Preciosa Ornela 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03050 |
| Farbe: | Weiß |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
