Tropfen Preciosa 8/0 Braun 10140 10 g
Kód: D_14Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DROPS Preciosa Ornela 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 10140 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
