Tropfen Preciosa 5/0 Grün 50220 10 g
Kód: D_8Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DROPS Preciosa Ornela 5/0 4,6 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 50220 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 5/0 |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
