TOHO Treasure 11/0 1,8 mm Grün 5 g TT-01-118
Kód: TT628Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | TOHO Treasure 11/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbe: | Grün |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent Lustered Green Emerald |
| Packungsinhalt: | cca 500 Stk. |
| Produktgröße: | 1,8 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
