TOHO Treasure 11/0 1,8 mm Beige 5 g TT-01-1809
Kód: TT610Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | TOHO Treasure 11/0 |
|---|---|
| Farbe: | Beige |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Copper Lined Rainbow Lt Amethyst |
| Packungsinhalt: | cca 500 Stk. |
| Produktgröße: | 1,8 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
