Rokajl Preciosa ORNELA 12/0 1,9 mm Gelb NEON 50 g
Kód: PV1200065Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 12/0 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbe: | Gelb neon |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV12004 |
| Lochgröße: | 0,6 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Terra Color Lined and Sfinx |
| Packungsinhalt: | cca 8 250 Stk. |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 12/0 1,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
