Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Gelb Schwarz Rot 83950 20 g
Kód: PV6106Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 6/0 4,1 mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbcode: | 83950 |
| Farbe: | Gelb Rot Schwarz |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV6106 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgewicht: | 20 g |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
