Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Gelb Rot Braun 83910 20 g
Kód: PV6105Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 6/0 4,1 mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbcode: | 83910 |
| Farbe: | Gelb Rot Braun |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV6105 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgewicht: | 20 g |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
