Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 1//0 6,6 mm 23300 20 g
Kód: PV1014Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 1/0 6,6 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbcode: | 23300 |
| Hauptkarte: | PV1014 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
