Rocailles CORNELIAN Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Grün 53712 50 g
Kód: PV11041Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CORNELIAN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 53712 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV11041 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Cornelian |
| Packungsinhalt: | cca 6 500 Stk. |
| Produktgewicht: | 50 g |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
