DROPS Preciosa ORNELA 8/0 10g Klar 00050 DROP053
Kód: DROP053Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DROPS Preciosa Ornela 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 00050 |
| Farbe: | Klar |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 2 100 Stk. |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
