DROPS Preciosa ORNELA 5/0 10 g Klar 00050 DROP051
Kód: DROP051Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DROPS Preciosa Ornela 5/0 4,6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 00050 |
| Farbe: | Klar |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 76 Stk. |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
