CHARLOTTE Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Grün 58240 20 g
Kód: PCH8018Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CHARLOTTE 8/0 2,9 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 58240 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Color Lustered |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
