CHARLOTTE Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Gelb 88130 20 g
Kód: PCH8025Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CHARLOTTE 8/0 2,9 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 88130 |
| Farbe: | Gelb |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
