CHARLOTTE Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Blau 33020 20 g
Kód: PCH11015Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CHARLOTTE 11/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 33020 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
