Candy PRECIOSA ORNELA 12 mm 5 Stk. Schwarz 23980
Kód: CAN12010Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 12 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Black Opaque |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
