Candy PRECIOSA 6 mm Weiß 02010-25E01 20 Stk.
Kód: CAN6003Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbcode: | 02010-25E01 |
| Farbe: | Weiß |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 20 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
