BUGLES Preciosa ORNELA 3 mm Grün 57120 20 g
Kód: BUG3-7Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 3 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 57120 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Produktgröße: | 3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
