BUGLES Preciosa ORNELA 2 mm Blau Grün Travertin 39940 50 g
Kód: BUG2-41Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 2 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbcode: | 39940 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Travertin |
| Produktgröße: | 2 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
