BUGLES Preciosa ORNELA 15 mm Braun IRIS 59115-35138 20 g
Kód: BUG15-2Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUGLES 15 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 15 mm |
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbcode: | 59115-35138 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Packungsinhalt: | cca 145 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
