2CUT Preciosa ORNELA 10/0 - 2,1 mm Grün 05663 20 g
Kód: 2CUT10005Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2CUT 10/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 05663 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 10/0 |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
