TOHO Treasure 11/0 1,8 mm Lila 5 g TT-01-926
Code: TT611Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TOHO Treasure 11/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbe: | Lila |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Inside Color Light Topaz/Opaque Lined |
| Packungsinhalt: | cca 500 Stk. |
| Produktgröße: | 1,8 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
