TOHO Treasure 11/0 1,8 mm Beige 5 g TT-01-1809
Code: TT610Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TOHO Treasure 11/0 |
|---|---|
| Farbe: | Beige |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Copper Lined Rainbow Lt Amethyst |
| Packungsinhalt: | cca 500 Stk. |
| Produktgröße: | 1,8 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
