Rokajl Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Silber 18303 20 g
Code: PV11298Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 11/0 |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 18303 |
| Farbe: | Silber |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV11080 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Terra Metallic |
| Packungsinhalt: | cca 2 600 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
