Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Grün Klar 00850 20 g
Code: PV6151Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 6/0 4,1 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbcode: | 00850 |
| Farbe: | Klar Grün |
| Hauptkarte: | PV6151 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Striped |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
