Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Gelb Rot 83190 20 g
Code: PV6099Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 6/0 4,1 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbcode: | 83190 |
| Farbe: | Gelb Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV6099 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgewicht: | 20 g |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
