Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 4/0 5,1 mm Blau Klar 00330 20 g
Code: PV4002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 4/0 5,1 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 5.1 mm |
| Farbcode: | 00330 |
| Farbe: | Blau |
| Hauptkarte: | PV4002 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
