Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 31/0 7 mm Rot Weiß 03890 50 g
Code: PV01623Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 31/0 7 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbcode: | 03890 |
| Farbe: | Weiß Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV1004 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 150 Stk. |
| Produktgewicht: | 50 g |
| Produktgröße: | 7 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 31/0 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
