Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Orange Rot 83970 50 g
Code: PV11098Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 11/0 2,1 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 83970 |
| Farbe: | Gelb Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV11098 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 6 500 Stk. |
| Produktgewicht: | 50 g |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
