Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Rot Schwarz 00980 20 g
Code: PV10018Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 10/0 2,3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 00980 |
| Farbe: | Klar Rot Schwarz |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV10018 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Striped |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
