Rocailles Preciosa ORNELA 1/0 6,6 mm Klar 00050 50 g
Code: PV1046Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 1/0 |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbcode: | 00050 |
| Farbe: | Klar |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV1001 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined MATT |
| Packungsinhalt: | cca 190 Stk. |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
