Rocailles CORNELIAN Preciosa ORNELA rokajl 7/0 3,5 mm Gelb 83701 20 g
Code: PV7081Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CORNELIAN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 83701 |
| Farbe: | Gelb |
| Hauptkarte: | PV7081 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
