Preciosa Rokaj Perlen 1/0 6,6 mm Lila 865_1 50 g
Code: 865_1Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 1/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbe: | Lila |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 190 Stk. |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
