DROPS Preciosa ORNELA 2/0 Violett 20010 10 g
Code: DROP043Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DROPS Preciosa Ornela 2/0 6,1 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 20010 |
| Farbe: | Lila |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 6,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 2/0 |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
