CYMBAL PILOS 8/0 BEADS Koncovka Golden
Code: CYM024-3Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CYMBAL GOLD |
|---|---|
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | CYM024 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 6,9 x 4,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
