CYMBAL ALONA 8/0 BEADS Koncovka Roségold
Code: CYM029Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CYMBAL ROSEGOLD |
|---|---|
| Farbe: | Roségold |
| Hauptkarte: | PV11297 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 6,4 x 6,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
