CHARLOTTE Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Orange 98140 20 g
Code: PCH8030Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CHARLOTTE 8/0 2,9 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 98140 |
| Farbe: | Orange |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Color Lustered |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
