CHARLOTTE Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Braun 14600 20 g
Code: PCH11006Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CHARLOTTE 11/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 14600 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
