Candy PRECIOSA ORNELA 12 mm 5 Stk. Schwarz 23980
Code: CAN12010Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CANDY Preciosa Ornela 12 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Black Opaque |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
