BUGLES Preciosa ORNELA 2 mm Rot Travertin 99190 50 g
Code: BUG2-37Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 2 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbcode: | 99190 |
| Farbe: | Rot |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Travertin |
| Produktgröße: | 2 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
