BUGLES Preciosa ORNELA 2 mm Klar 78102 20 g
Code: BUG2-36Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 2 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbcode: | 78102 |
| Farbe: | Klar |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Produktgröße: | 2 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
